Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
   Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Hakkımızda

 
Gürtaş Otomotiv Tekstil Turizm İnşaat San.ve Dış Tic Ltd. Şti. 35 seneyi aşkın süredir otomotiv yedek parça sektörüne hizmet vermektedir. Şirket kurulumundan itibaren otomotiv elektrik aksamı üzerine ithalat ve imalatlarla sektörde yer almıştır. Değişen piyasa koşullarına ayak uydurmak amacı ile son sekiz yılda yapısında ve çalıştığı dalda değişiklik yapıp kore ve japon araçlarının yedek parçalarının imalat ve ithalatına odaklanmıştır.

Gürtaş Otomotiv bugün 300 çeşidi aşkın kendi imalatı ve 5000 adedi aşkın ithal çeşidiyle hizmet vermektedir.Kendi bünyesindeki imalatlarının tamamı Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilen “NUK”, "SOLID", "FUJISAN", "TRUST", "CHUNROOT", "FAE" markaları ile Gürtaş Otomotiv Ltd. Şti. tarafından iç ve dış piyasaya sunulmaktadır.Piyasadaki tecrübesi ile bugünkü konuma gelen ürün yelpazesi, her geçen gün hem ithal hem de imalatlar olarak genişlemektedir. Firmamız aynı zamanda müşterilerinin talepte bulunduğu özel malzemelerin üretiminide gerçekleştirmektedir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye teşekkür ederiz.GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM İNŞAAT SAN. ve DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
Tel: +90 216 466 9233 - +90 216 466 9235-37   Fax: +90 216 415 17 11
Mail: gurtas@gurtasoto.com
Msn: gurtasoto@hotmail.com